Top
Image Alt

Szczypta wiedzy

Trądzik to dolegliwość, która w dużej mierze dotyka osoby w wieku nastoletnim, jednak zmagają się z nim także dorośli. Jak obchodzić się z cerą trądzikową, jakie składniki aktywne kosmetyków mogą być pomocne w łagodzeniu stanów zapalnych, poprawie kondycji i wyglądu skóry? W dzisiejszym wydaniu Szczypty wiedzy dzielimy się sposobami na pielęgnację cery trądzikowej.

Dlaczego warto sięgnąć po glinki w pielęgnacji twarzy? Z czym je łączyć, jak stosować, by wydobyć maksimum korzyści dla skóry? Przybliżę Ci dziś rodzaje glinek, podpowiem dla jakiej cery będą odpowiednie, a także podsunę pomysły, co dodawać do proszku, by uzyskać pożądany efekt na skórze. ----------- Glinki to naturalne minerały, wolne od zanieczyszczeń, bogate w

v

Szmaragdowe Żuki tworzone są z myślą o holistycznej pielęgnacji: dbamy o twarz, o ciało, o zmysły. Wszystkie nasze produkty pachną, a ich zapach nie jest przypadkowy - każdy olejek eteryczny dobrany jest do danej receptury zgodnie ze sztuką aromaterapii i ma wzmocnić działanie produktu.