Top

Szmaragdowe Żuki

  1. Organizatorem jest Marta Górska, ul. Szmaragdowych Żuków 7, Zalesie Górne,
  2. Uczestnikiem konkursu może być każdy użytkownik Instagrama i/lub Facebooka, który przeczytał i zaakceptował regulamin konkursu.
  3. Konkurs jest dobrowolny i nieodpłatny, odbywa się w relacjach na serwisach: Instagram i Facebook organizatora oraz uczestników, trwa 5 dni w datach: 23.04-27.04.2022. i ma na celu propagację działań i zachowań przyjaznych dla środowiska i dla Ziemi
  4. Konkurs polega na publikowaniu rozwiązań zadań zadawanych codziennie przez organizatora. Publikacja odbywa się w relacjach na Instagramie i/lub Facebooku uczestnika i może mieć dowolną formę graficzną (zdjęcie, film, rolka, grafika). Uczestnik zobowiązany jest do oznaczania każdego organizatora na każdym rozwiązaniu zadania  poprzez wpisanie: @szmaragdowezuki oraz #szmaragdowydzienziemi.
  5. Zwycięzca konkursu zostanie wybrany przez organizatora, wybór nastąpi w dniu 28.04.2022 i będzie to wybór uznaniowy. Organizator weźmie pod uwagę zarówno zaangażowanie uczestników, jak i ich kreatywność. Ogłoszenie zwycięzcy nastąpi w tym samym dniu w relacji na Instagrami i Facebooku organizatora.
  6. Nagrodą w konkursie jest dowolny wybrany przez zwycięzcę pełnowartościowy produkt pielęgnacyjny z oferty organizatora dostępnej na stronie: www.szmaragdowezuki.pl (UWAGA, oferta nie obejmuje perfum) Organizator zastrzega sobie prawo wyboru więcej niż jednego zwycięzcy oraz zastrzega sobie prawo do przyznania nagród dodatkowych.
  7. Konkurs nie jest w żaden sposób wspierany, sponsorowany, organizowany czy powiązany z serwisem Instagram ani Facebook. Serwis Instagram i serwis Facebook nie ponosi odpowiedzialności za Konkurs, a wszelkie pytania, komentarze i reklamacje powinny być kierowane do Organizatora.

Szmaragdowe Żuki tworzone są z myślą o holistycznej pielęgnacji: dbamy o twarz, o ciało, o zmysły. Wszystkie nasze produkty pachną, a ich zapach nie jest przypadkowy - wynika z wiedzy aromaterapeutycznej. Zamiast wody używamy skoncentrowanych naparów roślinnych. I kochamy witaminy.